Telefonda Sex

Telefonda sex yapmak için bütün operatörlerden arayarak azgın telekızlarla erotik ve sıcak dakikalar yaşayın veya telde boşalın.

İngilizcesi ‘’phone sex’’ olan ve telefon görüşmesi esnasında seks yapmak, daha çok genç kişiler arasında yaygın bir uygulamadır. Ayrıca, belli bir süre ayrı kalan eşlerin büyük bir kısmı telefon vasıtasıyla seks yaparak fantezilerini gerçekleştirmektedir.

Telefonda sex, kolay gibi görünse de en zor cinsel deneyimlerden biri olarak göze çarpmaktadır. Heyecana yenik düşmek, konsantrasyon eksikliği ve yapılan konuşmanın karşıdaki kişiyi etkilememesi, eşlerden birinin tecrübe eksikliği ve utangaçlığı gibi sebepler, telefon seksini zor hale getiren durumlardır. Benliği tanımak, karşıdaki kişiyi etkilemek, çekici hissetmek ve çeşitli özel cümleleri oluşturmak için konuşma öncesinde çeşitli denemeler yapılması tercih edilmektedir.

Telefonda Sex İçin Püf Noktalar 1 – Hazırlık Ve Uygun Ortamın Yakalanması

telde sexTelefonda sex yapmaya karar verildiği takdirde, her iki tarafın da sessiz, rahatsız edilemeyeceği ve dilediği gibi konuşabileceği bir ortamda bulunması gerekmektedir. İş yeri, okul, sosyal ve kalabalık alanlar, telefonda sex için tercih edilmemelidir. Sesin karşı tarafa net bir şekilde ulaşması, konsantrasyonun sağlanması ve sohbetin devamlılığı için önemli bir etkendir. Seksi bir elbisenin giyilmesi ve loş ışıklı ortam, moda girilmesine oldukça yardımcı olmaktadır.

Hafif ve enstrümantal bir müzik eşliğinde yapılan görüşmeler, her iki tarafın da daha rahat hissetmesine yardımcı olmaktadır. Kafa karışıklığına sebebiyet vermemek ve konsantrasyon eksikliği yaşamamak için şarkı sözleri içermeyen enstrümantal müzikler tercih edilmektedir. Konuşmaların her iki taraf açısından da gizli kalacağından emin olunması güvenli, açık ve dürüst bir telefonda sex görüşmesi için büyük bir etkendir.

2 – Doğru Zamanın Yakalanması

Randevu yöntemiyle belli bir zaman dilimine şartlanarak yapılan telefonda sex denemeleri hüsranla sonuçlanabilmektedir. Gerekirse, her iki tarafın en rahat ve hazır olduğu zaman dilimi beklenmelidir. Yapılan bu uygulamanın doğaçlama ve hiç beklenmedik sürpriz bir zamanda gerçekleşmesi, zevkin doruklarına ulaşılmasına olanak sağlamaktadır. Saate bağlı kalınarak zorlama telefonda sex denemeleri beklenen etkiyi yaratmamaktadır.

3 – Ses Tonunun Gücü

telde seksYükselen cinsel istekle birlikte moda girmeye başlayan vücudun en etkili silahlarından biri de ses tonudur. Sesin sıcak, arzulu ve cazibeli bir şekilde kullanılması, karşıdaki muhatabı daha çok tahrik ederek telefonda sex tecrübesini mükemmelleştirmektedir. Sesin doğru kullanımı ve tonun ayarlanması için yalnız olunan bir ortamda antrenman yapılması tavsiye edilmektedir.

4 – Doğru Seçilen Kelimelerle İyi Bir Giriş

Telefonda sex için en önemli noktalardan biri giriş bölümü için doğru kelimelerin seçilmesidir. Çok seksi ve argo kelimelere geçilmeden ufak, heyecanı artırıcı ve yüreği kıpır kıpır eden cümleler kullanılabilir. Ardından muhatabı daha çok moda sokacak, tahrik edecek ve daha fazla sohbetin önünü açacak kelimelerle telefonda sex için doğru bir başlangıç yapılması gerekmektedir.

Böylelikle, sohbetin daha uç noktalara yükselerek devam etmesi sağlanmaktadır. Görüşmeye günün ve yaşamın olağan stresini içeren konularla başlamak heyecanı sönük bir telefon seksine yol açmaktadır. Kişiliğin bu özel uygulama için sorgulanması, hayal dünyasının genişletilerek daha verimli ve istenilen sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

5 – Dokunuş

Bir el telefonu tutarken diğer el ile genital bölgelere dokunuş sağlanması, tahrik edici bir etki yaratacaktır. Bu dokunuşlar, konuşmanın içeriğine, etkisine ve devamlılığına yardımcı olmaktadır. Sadece dokunmanın yeterli olmadığı durumlar için özellikle kadınlar, dildo ve vibratörlerden bu noktada destek almaktadır.

6 – Konuşmada İstikrar

tele sexKonuşmanın gidişatına göre tahrik düzeyinin yüksek olduğu ve doruklara ulaşıldığı zamanlarda daha seksi sesi tonu, talep kar ifadeler ve hafif argo kelimeler ile partnerin etkilenmesi sağlanmaktadır. Konuşulan fantezilerin canlandırılması ve hayal edilmesi için gözlerin kapatılması tercih edilmektedir. Eşlerden biri, telefon seksi konusunda daha iyi ise, o kişinin yönlendirmelerini izlemek daha doğru bir seçenektir. Kontrolün zaman zaman taraf değiştirmesi, farklı konular üzerinden değişik hazların tadılmasına olanak sağlamaktadır.

Sürekli özür dilemek ve ne diyeceğimi bilmiyorum gibi cümleler, partnerin konuşmadan soğumasına ve görüşmenin takınmasına yol açabilmektedir. Bu noktada oldukça dikkatli davranmakta fayda vardır. Görüşme sırasında, eşlerden birinin konuşacak kelimeleri bulamaması durumunda, ”çok tahrik olmuş durumdayım, lütfen yönlendirmeyi sen yap” şeklindeki kurtarıcı cümleler tercih edilmektedir.

7 – Mutlu Son

Telefonda sex, güçlü bir orgazm ve boşalma ile tamamlanarak başarı ve keyifle sonuç alınmaktadır. Yaşanılan duyguların partner ile paylaşılması, ilerleyen dönemlerde daha fazla telefonda sex yapma şansını artırmaktadır. Orgazm sonrası duyguların dingin bir hal almasının ardından romantik kelimelerle süslü bir final yapılması, partnerin de duygu olarak rahatlamasını sağlayacaktır. Telefonda seksin bitirilmesinin ardından ”keşke şuan senin yanında olup, göğsüne yatarak uyusaydım” gibi samimi ve romantik cümlelerin kurulması ile olumlu bir final elde edilecektir.

Sex Sohbet Hatları Hakkında

tele sohbetYalnızlıktan sıkılan ve farklı deneyimleri yaşamak isteyen insanlar tarafından tercih edilmektedir. Karşıdaki sıcak sesin verdiği rahatlıkla yalnız geçen geceler aydınlanmaktadır. En derin sırlar, farklı fanteziler ve her şeyden önemlisi sıcak bir arkadaş sohbeti vaat edilmektedir. Sohbet numaraları, yeni dostlar bulmak isteyen kişiler için meydana getirilmiş bir servistir.

Üyelik Süreçleri

Sohbet numaralarından hizmet almak için üyelik veya abonelik şartı aranmamaktadır. Sadece belirtilen sohbet numaraları için arama yapmak yeterlidir.

Sohbet Süresi

İsteğe bağlı olarak değişen sohbet süresi için maksimum süre bir saattir. Sohbet numaraları, 7 gün 24 saat yani gece gündüz aranabilmektedir.

Kimler Arama Yapabilir?

Sohbet numaraları servisinden hizmet almak isteyen herkes tarafından arama yapılabilir. Tüm mobil hatlardan arama sağlanabilmektedir.

Yurt dışı Arama Hakkında

Sohbet numaraları servisinden hizmet alabilmek için telefon hattının yurt dışı aramalara açık olması gerekmektedir. Bu hizmetin sağlanması için ilgili operatör servisinden yurt dışı arama opsiyonunun aktif hale getirilmesi gerekmektedir.

Telefonda Seks Seçenekleri

telefonda cinsel sohbetBeyler telde sex imkanlarını sonuna kadar deneyimle şansına sahiptirler. İsteyenler için yerli bayanlar isteyenler için ise yabancı uyruklu, alımlı bayanlar mevcuttur. Meşgul ve müsait durumları numaraların yazılı olduğu kategorilerde kendini göstermektedir. Online ve de meşgul olan kişiler bu noktada kendini gösterir. Aynı zamanda esmer, kumral, sarışın gibi seçenekler de fotoğraflar ve görseller ile birlikte seçeneklerin temelini oluşturur. Genç ya da olgun seven beyler de hem fotoğraflardan hem de telefondaki seslerden bu ayrımlara varabilir. Telefonda karşılıklı rahatlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Telefonda Seksin Sunduğu Avantajlar ve Kattığı Faydalar

Beyler tarafından büyük bir iştah ve rağbet oranı ile tercih edilen telefonda sex seçenekleri sunduğu manevi tatmin ve psikolojik rahatlık ile birlikte gideren artan bir popülariteye sahiptir. On sekiz yaşını doldurmuş herkes bu imkanlardan sonuna kadar faydalanabilir. Üstelik eski zamanlarda olduğu gibi çok kısa konuşmalarda faturalara yansıyan büyük meblağlar ve giden kontörler de artık söz konusu değildir. Normal tarifeden işlem gören telde sex seçenekleri ekonomik açıdan da zaman sınırlaması koymaması açısından da tam bir özgürlük hissi vermektedir. Tüm beyler numarasını tuşladıkları kadınlarla istedikleri kadar konuşma ayrıcalığına sahiptir.

Bu sayede bazen saatlerce bazen gecelerce var olan fanteziler üzerinden gitmek, doyuma ulaşmak, sıcak, samimi ve erotik sesler ile birlikte o özlenen sıcaklığı hissetmek mümkün hale getirilmektedir. Uzun yol şoförleri, uzun bir süredir kimseyle fiili olarak görüşememiş kişiler bu hizmetleri kullanarak yalnızlıklarına son verebilir, hem arkadaşlık ve dostluk açısından hem de cinsel tatminler boyutunda istenen tüm arzuları yerine getirmenin rahatlığını yaşayabilirler.

telefonda sex sohbet numarasıSunulan avantajlardan ve faydalardan bir diğeri de gizlilik ilkesidir. Yapılan konuşmalar hiçbir şekilde kayıt altına alınmamakta, kişilerin mahremiyetlerinde telefonda sex ölçeklerinde saygı gösterilmektedir. Konuşulan bayanların tamamen gerçek olması da ayrı bir ilgi çekici noktaya taşınmaktadır. Fotoğrafları ve sesleri birbirleriyle tam olarak uyum gösteren karşı taraf erkekleri heyecanlandırmakta, mutlu etmekte ve daha sonra tekrar görüşmek üzere telefonları kapatabilmektedir. Tüm numaralar sabit olduğu için hizmetinden memnun kalınan bayanlar ile yeniden aynı numara üzerinden konuşmak mümkündür.

 TELDE SEX İLE CİNSEL İHTİYAÇLAR KARŞILANABİLMEKTE

Değişik şekillerde cinsellik ihtiyacı karşılanmakta olan günümüzde partnerli olarak yakın temas ile cinsel birleşme gerçekleşebilmektedir. Ama bazen durumlar farklı olabilmekte ve insanlar ihtiyaçlarını karşılamak için bir partner bulamamaktadır. Partnersiz kalındığı takdirde yine değişik yollarla insanlar kendine partner aramakta ve bir şekilde cinsel ihtiyaçlarını gidermektedir. Bunlardan birisi de telefonda sex ile cinsel ihtiyaçların giderilmesi şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Telefonda sex yapan partner bulmak ve bu sayede ihtiyaçları gidermek oldukça kolaydır. Çünkü son zamanlarda telde sex yapan kişi sayısı oldukça fazla bir artış göstermektedir.

TELEFONDA SEX SAYESİNDE DOYUMA ULAŞILMAKTA

İnsanlar telefonda sex yaparak karşılıklı konuşma şeklinde, yakın bir temas olmaksızın ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Telefonda sex yapmak diğer türlü sekslere oranla daha güvenilir gelmektedir. Bireyler karşılıklı konuşma ile birbirini zevke getirmeye ve doyuma ulaştırmaya çalışmaktadır. Burada ki amaç yine cinsel doyum noktasına ulaşmak ve karşılıklı olarak partnerler birbirlerinin ihtiyaçlarını gidermektedir. Bazen birbirinden uzakta olan partnerlerin de ihtiyaçlarını karşılama noktasında kullandığı yöntemdir, telde sex yapmak. Partneri uzakta olan bireyler çaresiz telde sex yaparak birbirlerini mutlu etmeye çalışmaktadırlar. Yapılan araştırmalara göre de telefonda sex yapmak gerçekten de insanları doyum noktasına ulaştırabilmekte. Çoğu insan telde sex ile gerçek doyuma ulaşamayacağını düşünmekte ama telefonda seksi yaşayan insanlara bakıldığında doyuma ulaştıkları ve cinsel ihtiyaçlarını karşıladıkları belirlenmiştir.

Telefonda Sex Nedir?

telefonda sex hattıKişiler günlük hayatları içerisinde istenilen sex konularını paylaşamamaktadır. Rahatlama ihtiyacı içerisinde olan bireyler telefonda sex ile birlikte ihtiyacını karşılamaktadır. Telefon ortamında ses ile görüşülmesi kişinin özgüvenini arttırmaktadır. Tanımadığı bir bayan ile sex muhabbeti yapmak her açıdan rahat ve kolay olabilmektedir. Kişinin ihtiyaçlarına her şekilde cevap varan kişiler ise telefon ortamında rahatlama ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Telefonda sex konuları ile erkek ya da kadınlar karşılarındaki bireyler ile istenilen konu hakkında paylaşımda bulunabilmektedir. Üslup ya da konuşma şekli fark etmeksizin her ortama ayak uydurulabilen bir sohbet hattı niteliğindedir. Konuların sex ve cinsel ilişkiler hakkında olması ise telefonda görüşmenin verdiği rahatlıkla gerekli sorular cevaplanabilmektedir.

Telefonda Sex Konuları

Erkek ya da kadınlar çekingenlikleri dolayısı ile karşı cinste merak ettikleri konuları çözememektedir. Telefonda sex ile birlikte merak edilen sorular gerekli şekilde cevaplanabilmektedir. Telefonda konuşmak istenilen kişi ile birlikte konular seçilebilmektedir. Cinsel konuda istek duyan kadın ya da erkekler telefonda sex hattı ile birlikte isteklerini karşılayabilirler. Sex konusu yöresel olarak da kişilerin çekingenlik yaşadığı bir konu olmaktadır. Kişiler telde sex konularından, cinsellikten uzak olarak yetiştirilmektedir. Belirtilen konular üzerinde ise kişiler istek duymaktadır. İsteklerinin karşılanması için ise telefonda sex muhabbetlerine yönelebilmektedir.

Telefonda sex konusu ise kişilerin ses tonları ve cümleleri ile oluşturulan bir sistem olmaktadır. Kadın ya da erkek olarak seçilen muhabbet konusu kişiler sex cümlelerini kullanarak karışsındaki bireyi tatmin etmektedir. Erotik olarak kullanılan cümleler, kadife ses tonu ve konuşma şekilleri telefonda sex konusunu canlandırmaktadır. Kişiler tanımadıkları bir birey üzerinden rahatlıkla telde sex yaparak rahatlayabilmektedir.

Gündelik yaşam diliminde kullanamadığı cümleleri ve sex fikirlerini paylaşabilmektedir. Telefonda sex muhabbetlerinin bir can alıcı noktası ise canlandırma yaparak konuşmak olmaktadır. Hayal edilerek kişinin karşıdaki kadın ya da erkek ile cinsel ilişkide bulunması durumu sex ilişkisini canlandırır. Konuşulan konular üzerine erkek ya da kadınlar cinsel olarak kendirini tatmin edebilmektedir. Sohbet üzerine kendilerine ve cinselliklerine olan güven de artabilmektedir. Belirtilen şekiller sonucu ise gündelik yaşamda rahat bir şekilde sex yaşamına dâhil olabilmektedirler.

Diğer Hatunlar İçin : Sexs Numaraları | Sex Numarası (2022 Ateşli Hatunlar)