Sıcak Sohbet | Sohbet Telefonları (Yok Böylesi)

Gizem, heyecan, macera ve daha fazlasını yaşadığınız bir günün sonunda hayatın monotonluğundan sıyrılmak isteyen herkesi davet eden numaralar Sıcak Sohbet Telefonları.  Sabit hatlardan arayamayacağınız ancak herhangi bir cep telefonu operatörüyle ulaşabileceğiniz telefonda sohbet hatları şimdilik İngiltere ve Hollanda bloglarını kullanarak ülkemizde hizmet vermekte. Bu, şu anlama geliyor; bu numaralardan yaptığınız görüşmeler yurt dışı aramaları gibi ücretlendiriliyor.

Yani yaptığınız görüşmenin dakikası 6 TL ile 6.95 TL arasında değişiyor. Ancak operatörler görüşme ücret tarifesinde değişiklik yapma haklarını saklı tutuyorlar. Bu nedenle bu hatlarla uzun görüşmeler yapmayı planlıyorsanız sürpriz bir fatura ile karşılaşmamak için operatörünüzün ücretlendirme tarifesini incelemenizi öneririz. Kullanıcıların özel hayatına ve mahremiyetine önem veren bu numaralar hiç bir görüşmenizi ya da arama yaptığınız telefon numarasını kayıt altına almıyor. Görüşmeyi sonlandırdığınızda geriye kalan tek şey hafızanızdaki sohbet oluyor.

              Sıcak Sohbet hatlarını aradığınızda bir operatöre bağlanıyorsunuz. Operatördeki seçenekler; Bayanlarla sohbet, grup sohbet, seks sohbetleri ve dâhili numara olarak listelenebilir. Yapmak istediğiniz sohbet türü tamamen size kalmış. Bayanlarla sohbet seçeneğinde seçtiğiniz bayanla seksten politikaya kadar her türden sohbet edebiliyorsunuz. İster günlük sorunlarınızı paylaşın, ister kimseye açamadığınız sırlarınızı, isterseniz cinsel fantezilerini içeren seks sohbetleri yapın. Seçim tamamen size kalmış. Konuştuğunuz bayan sizin taleplerinize karşılık verecek nitelik ve özelliklerde oluyor. Sıcak Sohbet

Grup sohbetlerde hattı arayan bir kaç erkek kullanıcı aynı anda bir bayanla sohbet ediyor. Sohbet edilen bayan, kullanıcılar arasında geçerli bir uyum sağlayabiliyor. Seks içerikli sohbetlerde sizin istekleriniz ve yönlendirmeleriniz dikkate alınıyor. Sınır sizsiniz. Sohbet ettiğiniz her bir bayanın kendisine ait bir dâhili numarası mevcut. Arkadaş olduğunuz, tekrar görüşmek istediğiniz bir bayan varsa sohbet hattını aradığınızda ona ait dâhilîyi çeviriyorsunuz ve vakit kaybetmeden kendisiyle tekrar sohbet etme imkânı buluyorsunuz. Sıcak Sohbet

              Sıcak Sohbet hatları sadece erkeklere özel hatlar değil. Ancak bu hatlar özellikler erkek kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Bunun nedeni erkeklerin günlük iş yükü ve sorunlarından kurtulmak için seksi, seks içerikli sohbetleri tercih etmeleri yönünde açıklanabilir. Peki, bir bayan kullanıcı bu hatları aradığında bir erkekle sohbet etme imkânı bulabiliyor mu? Bunun cevabı ülkemiz için şimdilik, Hayır! İngiltere’de ise sistem şöyle işliyor; bir erkekle canlı sohbet etmek isteyen bir bayan bu sohbet hatlarından birini arıyor ve aynı sohbet hattını arayan bir erkek kullanıcı ile eşleştiriliyor ve kişiler istedikleri türde istedikleri süre boyunca birbirleriyle sohbet ediyorlar.

Bu hatlardan birini arayan bayan için yaptığı bu arama ücretsiz, ancak erkek kullanıcılar için durum tam tersi. Onlar yaptıkları görüşmenin ücretini operatörün belirlediği miktarda ödemek zorunda. Sohbet Telefonları yaptığınız küçük kaçamakları eşinizden ya da sevgilinizden saklamanız için de bire bir. Çünkü daha önce de belirttiğimiz gibi herhangi bir kayıt yok! Web tabanlı sohbet odalarında olduğu gibi sizden kullanıcı adı bulmanız, şifre oluşturmanız ya da yaşadığınız şehir istenmiyor.

Karşınızdaki bayanla kısa bir tanışmanın ardından sohbetinize başlıyorsunuz. Üstelik bu hatların çoğu güvenilir çünkü görüşme yaptığınız bayanlar sizden kontur, ek bir ücret, kredi kartı numarası gibi taleplerde bulunmuyorlar. Sohbetinizde sınır yok, sınırlama yok! Bilgisayarınızın arama motorunun geçmiş sekmesinde görünecek bir kanıt yok. Siz telefonu kapattığınızda bu görüşme, karşınızdaki bayanla aranızda bir sır olarak kalıyor.

              Sohbet Telefonları aynı zamanda yalnızlıktan yakınanlar için hattın diğer ucundaki çare niteliğinde. Kendinizi rahat hissettiğiniz ortamlarda evinizden ya da iş yerinizden 7 gün 24 saat arayabileceğiniz, istediğiniz kadar konuşabileceğiniz, yalnızlığınızı paylaşabileceğiniz arkadaş edinebileceğiniz alternatif bir ortamı bu hatlar size sunuyor.